• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000», або еквівалент (згідно Єдиного закупівельного словника- ДК 021:2015; 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання) Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 -33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта – 1 штука

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: dd8b419a69394993ae2f19000b3d6ebe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-13-005343-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000», або еквівалент (згідно Єдиного закупівельного словника- ДК 021:2015; 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання) Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 -33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта – 1 штука
Примітки: Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000», або еквівалент (згідно Єдиного закупівельного словника- ДК 021:2015; 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання) Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 -33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта – 1 штука
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2023: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.04.2026 13:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлександрівка
Сума150 000.00 UAH