-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-009145-a
Торги не відбулися
1 279 254.40
UAH з ПДВ
Номер:
19d243f2a6e1447ba6b4651c052ea8f5
Внутрішній номер закупівлі:
28892681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-009145-a
Замовник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра БОРОДАВКА +380967432393 buh_znz_krychilsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 279 254.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 15:35 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 15:35 - 18.04.2026 08:00
Аукціон:
з 20.04.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 279 254.40 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області