-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Оголошено тендер
1 279 254.40
UAH
Номер:
8f14bf4e061e4e9dadc3dbfa413525ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-10-010584-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 279 254.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей
Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.04.2026 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяСарненська
Сума1 279 254.40 UAH