-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Верхолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-008565-a
Завершена
782 619.33
UAH з ПДВ
Номер:
e0781cea4a47430a8f6df9972b02d2df
Внутрішній номер закупівлі:
28892117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-008565-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588837
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Земельна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Полюхович +380962737370 poliukhovich2000@gmail.com http://lviv.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
782 619.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 14:56 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 14:56 - 20.04.2026 00:00
Аукціон:
з 20.04.2026 13:00
Період кваліфікації:
20.04.2026 00:00 - 22.04.2026 18:30
Період завантаження договору:
28.04.2026 00:00 - 08.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴782 619.33 Верхолазне спорядження