-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Верхолазне спорядження
Оголошено тендер
782 619.33
UAH
Номер:
1b43375863b64e7c87a9e4e94bcee5d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-10-009504-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588837
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Земельна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588837
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Земельна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
782 619.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Верхолазне спорядження
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.04.2026 14:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пояс лямковий комбінований UP SKY ПЛК Альпіна AVENTA або еквівалент
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Самостраховка Rock Empire STAND Y 65cm+100cm або еквівалент
Кількість
13 штука
Період постачання
(не задано)
Страхувальний пристрій UP SKY GRIP-LOCK або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Амортизатор текстильний UP SKY 40 см або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Карабін овальний UP SKY OVAL-S 25кН або еквівалент
Кількість
80 штука
Період постачання
(не задано)
Карабін овальний алюмінієвий UP SKY ARGO або еквівалент
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Спусковий пристрій Petzl Rig або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Вісімка з фіксатором сталева або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Зажим Жумар UP SKY GRIP R або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Педаль стрічкова UP SKY з карабіном або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Шнур Up Sky Classic 10 або еквівалент
Кількість
770 метр
Період постачання
(не задано)
Шнур Up Sky Classic 8 або еквівалент
Кількість
80 метр
Період постачання
(не задано)
Чохол для захисту мотузок UP SKY 75 см або еквівалент
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Петлі стропові UP SKY 80 см або еквівалент
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Петлі стропові UP SKY 1,2м або еквівалент
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Петлі стропові UP SKY 1,5м або еквівалент
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Блок-ролик подвійний ARBEX-B або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Блок-ролик одинарний ARBEX або еквівалент
Кількість
24 штука
Період постачання
(не задано)
Рюкзак транспортувальний UP SKY Promalp або еквівалент
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Рюкзак для мотузки UP SKY або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Ліхтар для каски (налобний) PETZL Aria 1R або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Каска для верхолазних робіт Uvex Pronamic Alpine або еквівалент
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Візор для каски Uvex pronamic half visor або еквівалент
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Окуляри захисні Uvex pheos або еквівалент
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Навушники на каску Uvex K30H або еквівалент
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума782 619.33 UAH