-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Чемернянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-006938-a
Торги не відбулися
467 740.80
UAH без ПДВ
Номер:
c0e9cec1572149dea850c851536d65e5
Внутрішній номер закупівлі:
28890505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-006938-a
Замовник:
ЧЕМЕРНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558872
-
Адреса:
34524, Україна, Рівненська область, селище Чемерне, вулиця Центральна 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тищук Лілія 380680300429 znz_chemerne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
467 740.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 13:36 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 13:36 - 18.04.2026 00:00
Аукціон:
з 20.04.2026 14:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴467 740.80 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Чемернянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ДК 021:2015 – 55520000-1 «Кейтерингові послуги») (далі – послуги).