-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Чемернянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Оголошено тендер
467 740.80
UAH
Номер:
daaac62441434615a7def59911c49230
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-10-007910-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕМЕРНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558872
-
Адреса:
34524, Україна, Рівненська область, селище Чемерне, вулиця Центральна 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕМЕРНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558872
-
Адреса:
34524, Україна, Рівненська область, селище Чемерне, вулиця Центральна 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
467 740.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,
послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Чемернянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.04.2026 13:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧемерне
Сума467 740.80 UAH