-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів TOYOTA HILUX
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-004075-a
Завершена
574 762.50
UAH без ПДВ
Номер:
3d5745d6af354ac1b7fe8aed78bc1b2d
Внутрішній номер закупівлі:
28887658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-004075-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тонкова Наталія Іванівна 380503077644 nataliya.tonkova@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
574 762.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 11:26 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 11:26 - 20.04.2026 00:00
Аукціон:
з 20.04.2026 15:50
Період кваліфікації:
20.04.2026 00:00 - 23.04.2026 17:37
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴574 762.50 Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів TOYOTA HILUX