• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів TOYOTA HILUX

Оголошено тендер

689 715.00 UAH
Номер: ec4f1a65a2a04a769b488abf58bb3106
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-10-004174-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 689 715.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів TOYOTA HILUX
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 10.04.2026 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума689 715.00 UAH