-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-002984-a
Торги відмінено
10 113 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
c88b97c6072441d8877deb7c3fd720ab
Внутрішній номер закупівлі:
28886583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-002984-a
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Момот Сергій Володимирович +380672689436 1412dzo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 113 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 10:54 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 10:54 - 20.04.2026 10:54
Аукціон:
з 21.04.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
505de417e83c4202a7f238ac1f8351bf
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відпала потреба
Період оскарження:
14.04.2026 10:09 - 25.04.2026 00:00
Дата опублікування:
14.04.2026 10:09
Дата виконання:
25.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 113 600.00 Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000