-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
Оголошено тендер
10 113 600.00
UAH
Номер:
ebeee364346340ae9362cb7bdc7971f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-09-011646-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
10 113 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
09.04.2026 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗасіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
Код класифікації видатківКПК-2026:6620000 - Служба зовнішньої розвідки України
Сума10 113 600.00 UAH