-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали (Дизельне пальне талони) код ДК 021:2015-09130000-5 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-001813-a
Торги не відбулися
409 435.00
UAH з ПДВ
Номер:
b31abce207c24ee4aa85fdea02dfd56b
Внутрішній номер закупівлі:
28885426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-001813-a
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ТАРАНДИНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ ІМЕНІ В.А. СИМОНЕНКА НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23547327
-
Адреса:
37540, Україна, Полтавська область, Лубенський р-н, село Тарандинці, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Старовойтова +380962257159 tarandinci@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
409 435.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 11:55 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 11:55 - 18.04.2026 10:02
Аукціон:
з 20.04.2026 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴409 435.00 Дизельне пальне талони