• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пально-мастильні матеріали (Дизельне пальне талони) код ДК 021:2015-09130000-5 Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

409 435.00 UAH
Номер: 0e895f5b70ef41a280abd60c62eecb8a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-09-011124-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ТАРАНДИНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ ІМЕНІ В.А. СИМОНЕНКА НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ТАРАНДИНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ ІМЕНІ В.А. СИМОНЕНКА НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 409 435.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пально-мастильні матеріали (Дизельне пальне талони) код ДК 021:2015-09130000-5 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 09.04.2026 15:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 4540 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки проводяться у безготівковій формі Замовником після отримання Замовником Товару та підписаної Сторонами видаткової накладної, якими Сторони підтверджують дату поставки Товару Замовнику. Замовник здійснює оплату Товару протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати поставки Товару. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок здійснюється протягом 14 днів з дня надходження коштів на рахунок Замовника.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТарандинці
Сума409 435.00 UAH