-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Амортизатори підвіски автомобільні за кодом ДК ЄЗС 021:2015–34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-004086-a
Закупівля товарів відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (із змінами та доповненнями).
Завершена
301 655.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce101dd1140d4f9b981c8155d7789c70
Внутрішній номер закупівлі:
28874749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-004086-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радчук Олександр Олексійович 380678273015 103tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
301 655.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2026 11:25 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2026 11:25 - 17.04.2026 09:00
Аукціон:
20.04.2026 11:04 - 20.04.2026 11:57
Період кваліфікації:
20.04.2026 11:57 - 27.04.2026 10:33
Період завантаження договору:
03.05.2026 00:00 - 13.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴301 655.00 Амортизатори підвіски автомобільні за кодом ДК ЄЗС 021:2015–34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів