• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Амортизатори підвіски автомобільні за кодом ДК ЄЗС 021:2015–34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Оголошено тендер

301 655.00 UAH
Номер: d93c3ade73a3477299ee5fd46e3845b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-09-004758-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 301 655.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Амортизатори підвіски автомобільні за кодом ДК ЄЗС 021:2015–34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Примітки: Закупівля відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (із змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 09.04.2026 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума301 655.00 UAH