-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіно лугове різнотрав’я (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-012817-a
Торги не відбулися
720 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a46d8a65651b45b487cb17535f5821ac
Внутрішній номер закупівлі:
28868293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-012817-a
Замовник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сипченко Тетяна Федорівна +380464421052 zoomena@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
720 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 16:26 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 16:26 - 16.04.2026 16:28
Аукціон:
з 17.04.2026 14:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴720 000.00 Сіно лугове різнотрав’я (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)