• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сіно лугове різнотрав’я (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)

Оголошено тендер

720 000.00 UAH
Номер: 75618dce8edf40799af8302bc7729aa8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-08-014659-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Замовник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Очікувана вартість: 720 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сіно лугове різнотрав’я (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.04.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4081 - Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяМена
Сума720 000.00 UAH