-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з прибирання приміщення за ДК 021:2015:90910000-9 — Послуги з прибирання»
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-012058-a
Завершена
91 773.60
UAH з ПДВ
Номер:
1e0daa353dc94e4a82c300325def24dd
Внутрішній номер закупівлі:
28867542
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-012058-a
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, пл.Ринок будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Наводило +380636644689 yulyanavodylo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
91 773.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 15:59 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 15:59 - 16.04.2026 00:00
Аукціон:
16.04.2026 15:01 - 16.04.2026 15:24
Період кваліфікації:
16.04.2026 15:24 - 17.04.2026 15:42
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 773.60 «Послуги з прибирання приміщення за ДК 021:2015:90910000-9 — Послуги з прибирання»