• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з прибирання приміщення за ДК 021:2015:90910000-9 — Послуги з прибирання»

Оголошено тендер

91 773.60 UAH
Номер: 7a27ac5c1e064e45835e580040308533
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-08-011925-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
Замовник: Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
Очікувана вартість: 91 773.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з прибирання приміщення за ДК 021:2015:90910000-9 — Послуги з прибирання»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.04.2026 14:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума91 773.60 UAH