• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мережевий комутатор

Примітки: згідно коду за ДК 021:2015: 32422000-7 Мережеві компоненти (Мережевий комутатор), відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%. З урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, визначених ПКМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами)

Торги не відбулися

116 988.00 UAH з ПДВ
Номер: b3da505b4580491c9dbe2cd6f59ed5df
Внутрішній номер закупівлі: 28865204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-08-009707-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
Контактна особа: Ловкова Вероніка Анатолівна +380617879457 v.lovkova@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 988.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2026 14:53 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2026 14:53 - 16.04.2026 00:00
Аукціон: 16.04.2026 15:44 - 16.04.2026 16:07
Період кваліфікації: 16.04.2026 16:07 - 29.04.2026 08:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 988.00 Мережевий комутатор