• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мережевий комутатор

Оголошено тендер

116 988.00 UAH
Номер: b2e7b9e9cce14c1ca3691753ce34e709
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-08-011849-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
Очікувана вартість: 116 988.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережевий комутатор
Примітки: Примітки: згідно коду за ДК 021:2015: 32422000-7 Мережеві компоненти (Мережевий комутатор), відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%. З урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, визначених ПКМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.04.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума116 988.00 UAH