-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори ( НК 024:2023: 61097 - Фільтр/загубник для перевіряння функції легенів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-006073-a
Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
Торги не відбулися
390 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e0b4892cd774ed9aace34b72c2baae3
Внутрішній номер закупівлі:
28861568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-006073-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баранов Олег 380472360855 o6223459@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 12:35 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 12:35 - 16.04.2026 08:00
Аукціон:
з 17.04.2026 13:41
Період кваліфікації:
16.04.2026 08:00 - 16.04.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори ( НК 024:2023: 61097 - Фільтр/загубник для перевіряння функції легенів)