• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори ( НК 024:2023: 61097 - Фільтр/загубник для перевіряння функції легенів)

Оголошено тендер

390 000.00 UAH
Номер: 4be68af959114f7785c0326a96e34ac2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-08-007654-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори ( НК 024:2023: 61097 - Фільтр/загубник для перевіряння функції легенів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування: 08.04.2026 12:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума390 000.00 UAH