-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу (код 79530000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-005370-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Строк (термін) надання послуг: до 31.12.2026 (включно). Більш детально у тендерній документації. Обсяг закупівлі: 33223 умовних сторінок переклад сторінок з/на 35 іноземних мов. Більш детально у тендерній документації.
Завершена
7 475 175.00
UAH з ПДВ
Номер:
5287ce0904cf43338d01b53d0dd0a346
Внутрішній номер закупівлі:
28860864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-005370-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39751280
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вулиця Дениса Монастирського, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рубілкіна Ганна Сергіївна 380443639675 g.rubilkina@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 475 175.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 11:56 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 11:56 - 17.04.2026 12:00
Аукціон:
з 20.04.2026 12:05
Період кваліфікації:
17.04.2026 12:00 - 21.04.2026 12:05
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 475 175.00 Послуги з письмового перекладу (код 79530000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)