• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу (код 79530000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Оголошено тендер

7 475 175.00 UAH
Номер: ee86a6b38040461ca4365fdd08ef83b5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-03-007344-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 7 475 175.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з письмового перекладу (код 79530000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.04.2026 12:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6321010 - Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України
Сума7 475 175.00 UAH