• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори

Завершена

167 085.00 UAH з ПДВ
Номер: d36c3b4cfe6e4fd3a119a6255315e355
Внутрішній номер закупівлі: 28858752
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-08-003240-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Анна Мартинова +380502913200 annamartunova07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 167 085.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2026 10:52 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2026 10:52 - 16.04.2026 00:00
Аукціон: з 16.04.2026 11:19
Період кваліфікації: 16.04.2026 00:00 - 20.04.2026 07:43
Період завантаження договору: 26.04.2026 00:00 - 06.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴167 085.00 ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори