• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори

Оголошено тендер

167 085.00 UAH
Номер: c5134df0d27b479fbd7f1dcb12c176f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-08-003828-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 167 085.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.04.2026 10:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума167 085.00 UAH