-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки (НГО) земель
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-013415-a
Завершена
650 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f7148cf62713495c8d42556d8b005698
Внутрішній номер закупівлі:
28854015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-013415-a
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 16:59 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 16:59 - 15.04.2026 00:00
Аукціон:
15.04.2026 12:06 - 15.04.2026 13:05
Період кваліфікації:
15.04.2026 13:05 - 17.04.2026 11:50
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650 000.00 Послуги із розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки (НГО) земель