-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки (НГО) земель
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
5e035bf7c7104c25bdb6aacc0539f8a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-07-000785-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки (НГО) земель
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
Дата опублікування:
07.04.2026 08:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума650 000.00 UAH