-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм.
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-010905-a
Завершена
999 702.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e3571c097e84126a308a63e45764a00
Внутрішній номер закупівлі:
28851527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-010905-a
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОРПАК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ +380961450788 blagoust2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44910000-2 Будівельний каміньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
999 702.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 15:51 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 15:51 - 15.04.2026 15:37
Аукціон:
16.04.2026 15:54 - 16.04.2026 16:23
Період кваліфікації:
16.04.2026 16:23 - 21.04.2026 11:48
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴999 702.00 Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм.