-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм.
Оголошено тендер
999 702.00
UAH
Номер:
83509a520af94a42a2ef0aa673d854ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-07-011549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
999 702.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44910000-2 Будівельний камінь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.04.2026 14:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Камінь вапняк (щебінь) фракція 20-40 мм.
Кількість
1683 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0100 - Державне управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКозова
Сума999 702.00 UAH