-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Реєстратор розрахункових операцій
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-001499-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
5 304 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4c033a759941400ebc87400faca017f5
Внутрішній номер закупівлі:
28842151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-001499-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 304 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 09:43 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 09:43 - 17.04.2026 10:00
Аукціон:
з 20.04.2026 12:20
Період кваліфікації:
17.04.2026 10:00 - 23.04.2026 18:07
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 304 000.00 Реєстратор розрахункових операцій