• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реєстратор розрахункових операцій

Оголошено тендер

6 364 800.00 UAH
Номер: f07e3a2e65ad40ffbf9fdc2f4c91d1e1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-07-000741-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 6 364 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реєстратор розрахункових операцій
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Сергійчук О.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна техніка
Дата опублікування: 07.04.2026 08:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума6 364 800.00 UAH