-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2018-12-17-003886-c
Завершена
1 370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
c594694336fc43a2b53230c650ae3c4a
Внутрішній номер закупівлі:
2884136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-17-003886-c
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гальчинська Ольга Вікторівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhmerosvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 370 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
17.12.2018 15:58 - 24.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2018 15:58 - 03.01.2019 00:00
Аукціон:
03.01.2019 13:43 - 03.01.2019 14:04
Період кваліфікації:
03.01.2019 14:04 - 09.01.2019 14:58
Період завантаження договору:
09.01.2019 14:06 - 29.01.2019 14:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
498 тонни
Період постачання
21.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, загальноосвітні заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Виробниче Підприємство РОЛІКОН"
Оскарження: 03.01.2019 14:04 - 20.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30348419
-
Контактна особа:
Олександр Колупаєв +380503306671 rol_coal@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, Київ, м. Київ, пров Приладний, буд.10
Оскарження: 03.01.2019 14:04 - 20.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 167 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 167 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.01.2019 14:06
Документи
11
Скарги
0
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Оскарження: 09.01.2019 14:06 - 20.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Оскарження: 09.01.2019 14:06 - 20.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 351 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 351 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2019 14:58
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d9ac81665d24f98acdeb11106cb979e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-17-003886-c-b1
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Номер договору:
37
Сума договору:
1 608 705.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2019 00:00 - 28.02.2020 23:59
Дата підписання:
21.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний