-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне
1 608 705.00
UAH без ПДВ
Номер:
8d9ac81665d24f98acdeb11106cb979e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-17-003886-c-b1
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Контактна особа:
Гальчинська Ольга Вікторівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhmerosvita.gov.ua
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
37
Дата підписання:
21.01.2019 00:00
Період дії договору:
21.01.2019 00:00 - 28.02.2020 23:59
Сума договору:
1 608 705.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 608 705.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
498 тонни
Період постачання
21.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, загальноосвітні заклади
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2e8dd0573f4448fab19565199a9749a1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер додаткової угоди:
37
Дата внесення змін до договору:
19.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7552cb415fe647ed937ca03bd8c3fcf8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю продовжується на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
73adb0dc10064b9da0d111d26b3c3b0a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Визначення суми додаткової угоди 20%
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано