• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Персональний комп’ютер» код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Джерело фінансування – власні кошти підприємства

Завершена

13 827 075.00 UAH без ПДВ
Номер: c40ff15b889e432fbd4feea0f75ffc76
Внутрішній номер закупівлі: 28835700
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-06-009341-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Яковенко Олег Валерійович 380577401375 yakovenko.oleg@khoe.com.ua https://www.oblenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 827 075.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.04.2026 15:09 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.04.2026 15:09 - 15.04.2026 00:00
Аукціон: з 15.04.2026 11:48
Період кваліфікації: 15.04.2026 00:00 - 17.04.2026 12:21
Період завантаження договору: 23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 827 075.00 «Персональний комп’ютер» код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)