• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Персональний комп’ютер» код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Оголошено тендер

13 827 075.00 UAH
Номер: c697475e471d40ad93c5bf95547fc496
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-06-011989-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 13 827 075.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Персональний комп’ютер» код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Примітки: Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 06.04.2026 15:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 827 075.00 UAH