-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для повітряних ліній електропередачі (за кодом ДК 021:2015 – 31680000-6 – «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-011603-a
Завершена
7 211 776.67
UAH з ПДВ
Номер:
885665ca055444c19854db08bb4f1679
Внутрішній номер закупівлі:
28823543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-011603-a
Замовник:
КП "Електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342681
-
Адреса:
84302, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Залізнична 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Коваленко +380626412962 yuliyakovalenko2507@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 211 776.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 16:26 - 09.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 16:26 - 12.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 12:02
Період кваліфікації:
12.04.2026 00:00 - 18.04.2026 08:53
Період завантаження договору:
24.04.2026 00:00 - 04.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 211 776.67 Обладнання для повітряних ліній електропередачі