-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для повітряних ліній електропередачі (за кодом ДК 021:2015 – 31680000-6 – «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання»)
Оголошено тендер
7 211 776.67
UAH
Номер:
4047f3faeea543f691bb936f0546361e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-03-012969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342681
-
Адреса:
84302, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Залізнична 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342681
-
Адреса:
84302, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Залізнична 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 211 776.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для повітряних ліній електропередачі (за кодом ДК 021:2015 – 31680000-6 – «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.04.2026 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорськ
Сума7 211 776.67 UAH