-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 45 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта; Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 60 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-010996-a
Закупівля відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
750 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
e647b0d669c94b16a4d35e8c6e8207d5
Внутрішній номер закупівлі:
28822945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-010996-a
Замовник:
ДУ «ВЦМД НАМН України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія РУДИК +380444890186 vcmd_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 15:51 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 15:51 - 13.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 12:26
Період кваліфікації:
13.04.2026 00:00 - 16.04.2026 16:10
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 840.00 Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 45 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта; Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 60 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта