-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 45 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта; Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 60 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта
Оголошено тендер
750 840.00
UAH
Номер:
cf3c452de09946c6b9059cdb1c4f3f87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-03-012611-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
750 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 45 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта; Касета поворотна Ендо ДЖІА з технологією Трі-Степл 60 мм для Судин/Середніх тканин бежева, код НК 024:2023 – 59871 – Степлер лінійний ручний різальний ендоскопічний одноразового використання, код НК 031:2024 – Н12010104 – Одноразові картриджі для степлера для одного пацієнта
Примітки:
Закупівля відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.04.2026 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ, КПКВК 6561060
Сума750 840.00 UAH