• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради

Завершена

24 450.00 UAH з ПДВ
Номер: c9fe339fdb1a405aa2e2aba8ec9ff102
Внутрішній номер закупівлі: 28820502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-03-008543-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Драгоєва +380984963792 osvitaznamenkaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 24 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2026 14:23 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2026 14:23 - 13.04.2026 08:00
Аукціон: з 14.04.2026 14:57
Період кваліфікації: 13.04.2026 08:00 - 13.04.2026 08:23
Період завантаження договору: 19.04.2026 00:00 - 29.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 450.00 Послуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради