-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради
Оголошено тендер
24 450.00
UAH
Номер:
5dc62b70cd6446388f753993822d7c18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-03-009640-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165088
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Іванівський р-н, село Знам'янка, ВУЛИЦЯ ЛІКАРНЯНА будинок 9 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165088
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Іванівський р-н, село Знам'янка, ВУЛИЦЯ ЛІКАРНЯНА будинок 9 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
24 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.04.2026 14:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума19 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума1 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума300.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з технічного обслуговування порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам'янської сільської ради
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума2 550.00 UAH