-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення Знаменівського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Знаменівка, вул.Українська, 217
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-001422-a
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1acacaf675fe4ccc9958c8ddea0e419b
Внутрішній номер закупівлі:
28813400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-001422-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Забара Катерина 380569386224 voms.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 09:47 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 09:47 - 13.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 14:08
Період кваліфікації:
13.04.2026 00:00 - 15.04.2026 16:05
Період завантаження договору:
21.04.2026 00:00 - 01.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 000.00 Поточний ремонт системи опалення Знаменівського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Знаменівка, вул.Українська, 217