-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення Знаменівського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Знаменівка, вул.Українська, 217
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
955a8dc8877846d0b23b7e232750e9e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-03-001488-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт системи опалення Знаменівського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Знаменівка, вул.Українська, 217
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.04.2026 09:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрошова допомога від UNICEF, згідно Постанови КМУ від 19 грудня 2025 р. № 1713 «Про реалізацію спільного з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання грошової допомоги закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік»
Сума420 000.00 UAH