-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-013389-a
Торги не відбулися
224 923.79
UAH з ПДВ
Номер:
6167909c05a34937855d5956cc751b8e
Внутрішній номер закупівлі:
28810766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-013389-a
Замовник:
Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189147
-
Адреса:
37560, Україна, Полтавська область, с. Оріхівка, вул. Чумацька, 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаїна Козаченко +380505240166 vtopol@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
224 923.79 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 17:37 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 17:37 - 10.04.2026 07:00
Аукціон:
з 13.04.2026 13:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴224 923.79 Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)