-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Оголошено тендер
224 923.79
UAH
Номер:
7d4727c99a6a4d98bebbd242a777c79b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-02-016431-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189147
-
Адреса:
37560, Україна, Полтавська область, с. Оріхівка, вул. Чумацька, 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189147
-
Адреса:
37560, Україна, Полтавська область, с. Оріхівка, вул. Чумацька, 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
224 923.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
02.04.2026 17:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоБюджет Автономної Республіки Крим
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяОріхівка
Сума224 923.79 UAH