-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини для ремонту рухомого складу (ДК 021-2015 - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-007594-a
Завершена
3 558 824.00
UAH з ПДВ
Номер:
7cdd9087b23b4bdbba974ff7619b6db7
Внутрішній номер закупівлі:
28804989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-007594-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32616520
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Проспект Дмитра Яворницького, 119а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорнобай Андрій Станіславович +380632530399 92181@ukr.net https://det.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 558 824.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 13:57 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 13:57 - 10.04.2026 16:00
Аукціон:
з 13.04.2026 14:31
Період кваліфікації:
10.04.2026 16:00 - 14.04.2026 13:18
Період завантаження договору:
20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 558 824.00 Запасні частини для ремонту рухомого складу (ДК 021-2015 - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)