-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини для ремонту рухомого складу (ДК 021-2015 - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Оголошено тендер
3 558 824.00
UAH
Номер:
916252831ce34b94b747011e8a3223db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-02-009379-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32616520
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Проспект Дмитра Яворницького, 119а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32616520
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Проспект Дмитра Яворницького, 119а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 558 824.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини для ремонту рухомого складу (ДК 021-2015 - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
02.04.2026 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 558 824.00 UAH