-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33600000-6 - Фармацевтична продукція (лікарські засоби (39 найменуваннь))
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-004939-a
Завершена
725 605.61
UAH з ПДВ
Номер:
991a9d1785524d468de957a80c8ac1fc
Внутрішній номер закупівлі:
28802349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-004939-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Котиченко +380632649010 kotychenko_oleksandra@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
725 605.61 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 11:45 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 11:45 - 13.04.2026 08:00
Аукціон:
з 14.04.2026 11:46
Період кваліфікації:
13.04.2026 08:00 - 16.04.2026 12:21
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴725 605.61 ДК 021:2015 код 33600000-6 - Фармацевтична продукція (лікарські засоби (39 найменуваннь))